понеділок, 24 листопада 2014 р.

Рубрику ведуть: Ірина Палагута, Аліна Воленюк, Вероніка Єфіменко, Євгеній Коваленко, Альона Комаренко.


Вітаємо  на сторінках нашого блогу!   



  В рубриці «Безпечний   Інтернет» мова  піде    про правила безпечного користування Інтернетом. Із загальними ризиками ви всі знайомі, але бракує знань, коли мова йде про ризики в окремих областях. Наприклад: що є фізична небезпека Інтернету, як її уникнути (кількість підлітків, на яких чинили тиск, ображали або змусили яких залишити домівки унаслідок контактів, встановлених через Інтернет, поки що незначна, проте, якщо це і далі відбуватиметься, результати можуть бути трагічними.) Ми, підлітки, повинні знати як захистити себе і свою родину від фінансової небезпеки, яку приховує Інтернет; як не допустити особистого переслідування і як це буває, і що потрібно робити, до кого звертатися в разі загрози переслідування.

                    Загальні правила  роботи  нашого   блогу
1. Учні несуть відповідальність за належну поведінку у блозі, так як у класі або шкільних коридорах. Спілкування у мережі часто має суспільний характер. Застосовуються загальні шкільні правила поведінки та спілкування.
2. Кожне використання блогу повинно здійснюватися на підтримку навчальних цілей. Доступ до послуг мережі надається тим учням, які поводяться уважно та відповідально. Доступ є привілеєм, а не правом. Доступ тягне за собою відповідальність.
3. Електронні архіви файлів електронної пошти можуть умовно розглядатися, як шкільні шафи та/або парти. Адміністратори блогу можуть перевіряти файли та повідомлення для підтримання цілісності системи та забезпечення відповідального використання системи. Користувачі не повинні вважати, що файли на шкільних серверах є приватними.
4. Учні будуть зберігати і не повідомляти через мережу свої домашні адреси та телефонні номери.
5. Доступ до телекомунікаційних і Інтернет-ресурсів є захоплюючою можливістю. Мережа Інтернет є досить нерегульованою системою та містить матеріал, який може вважатися неприйнятним в контексті школи та образливим для деяких людей. Якщо учень помилково отримує доступ до неприпустимого або непристойного матеріалу або отримує інформацію чи повідомлення, яке приносить йому або їй незручності у будь-який спосіб, учень повинен негайно розказати про це відповідальному вчителеві або працівникові школи.


 

1 коментарі:

  1. Цікавий блог. Є корисні статті. Але чому матеріали публікує лише Іра Палагута?

    ВідповістиВидалити